Tvorba WEBU

Vieme vám navrhnúť ideálny web, či už ako prezentáciu alebo vami spravovaný redakčný systém. Môže byť postavený na existujúcom CMS systéme alebo CMS systéme upravenom priamo podľa vašich požiadaviek.

Moderné a inovatívne webové riešenia

CMSYii

Intuitívny dizajn

Dizajn je kľúčovou súčasťou každej webovej stránky. Preto sú naše webové stránky založené na modernom a intuitívnom dizajne, ktorý prináša tú najlepšiu skúsenosť pre návštevníkov.

CMSYii

Optimalizované pre vyhľadávače

Bez optimalizácie pre vyhľadávače už dnes nemôže web fungovať. Naša optimalizácia v sebe zahŕňa hĺbkovú analýzu, vďaka ktorej bude nový web od nás optimalizovaný a bude môcť prinášať tie najlepšie výsledky.

CMSYii

Jednoduchá administrácia

V dnešnej dobe už administrácia webu nemusí byť komplikovaná. Pri administrácií webu budete využívať iba overené CMS systémy, s ktorými bude administrácia a úprava vašich stránok rýchla a pohodlná.

cmsYii

WordPress

Joomla

Drupal

Tvorba webu

Hosting

Ponúkame od základného hostingu určeného pre všetkých, prémiového hostingu úrčeného pre náročné weby, eshopy a veľké spoločnosti až po hosting na mieru presne podľa požiadaviek vášho webu. Samozrejmosťou je pokročilá správa emailov (filtre, whitelist, blacklist), či automatická inštalácia CMS v administrácií a podpora najpoužívanejších redakčných systémov (Wordpress, Joomla, Drupal, PrestaShop a ďalších).

ZÁKLADNÝ HOSTING

PRÉMIOVÝ HOSTING

VLASTNÝ HOSTING