O nás

Firma Euroline computer vznikla 1.1.1993 ako Euroline computer v.o.s. a 1.1.2001 bola transformovaná na s.r.o.

Jej orientácia od začiatku bola na výpočtovú techniku a komplexné riešenia pre zákazníka. Vyvíjala svoj ekonomicky software Prima, ktorý bol nasadený u prilbižne 400 firiem. Pri prechode na Windows 98 však svoj vývoj zastavila a prešla na predaj ekonomického software Money od Cígler Software. Okrem dodávky výpočtovej techniky realizujeme komplexné počitačové siete, či už metalické ,alebo optické vrátane sieťových prvkov a serverov. Postupne na žiadosť zákazníkov sa portfólio rozšírilo o kamerové systémy. Samozrejmosťou je servis a servisné zmluvy. Servis je pre nás alfou omegou čomu svedčí aj naše postavenie na trhu 20 rokov. Záručný a pozáručný servis notebookov, počítačov, tlačiarni atď. Pribudla tvorba webov a softwaru na zakázku.

Na vašu návštevu v našej predajni na Svätoplukovej ulici sa teší tím kvalifikovaných predajcov, ktorí sú pripravení vám poradiť pri nákupe a navrhnúť najvhodnejšie riešenie vašich potrieb. Pre našich zákazníkov tu máme zabezpečené bezplatné parkovanie priamo pred vchodom do predajne. Vyhovuje vám platiť platobnou kartou? – žiadny problém, akceptujeme MasterCard, Maestro, Visa a Visa Electron. Taktiež sa dá u nás nakúpiť na splátky cez spoločnosti Quatro a HomeCredit. Podnikatelia majú možnosť nakúpiť cez leasingovú spoločnosť GrenkeLeasing.

V spolupráci s našim partnerom pre vás prevádzkujeme internetový obchod  Katalógu produktov

Od 1.7.2009 prišlo k zlúčeniu firiem Euroline computer s.r.o. a CMC Data. Kde obchodným pokračovateľom ostala firma Euroline computer s.r.o. ktorá používa logo CMC Data aj doménu. Dôvodom bola transformácia na dlhoročnú s.r.o. ktorá mi dala základy v roku 1996. Team ľudí, ktorý tvoria a tvorili obe spoločnosti boli a sú ľudia, ktorí spoločnosť neustále posúvaju dopredu. Dúfam, že sme aj váš stabilný IT partner.

Juraj Moric – konateľ spoločnosti
.

. :  Základné údaje:

Euroline computer s.r.o.
Svätoplukova 7
036 01 Martin
IČO: 36 395 994
IČDPH: SK2020121499

Bankové spojenie:

VUB BANKA
IBAN: SK08 0200 0000 0014 3063 1851
SWIFT: SUBASKBX

TATRA BANKA
IBAN: SK31 1100 0000 0029 2786 1235
SWIFT: TATRSKBX

Založená v roku 1992 ako Euroline computer v.o.s.

Vlastníctvo stránky:

Juraj Moric - CMC Data
Generála Svobodu 24
03601 Martin
IČO: 40301796
IČDPH: SK1020077168

 

. : Stratégie a ciele:

Našim cieľom je byť spoľahlivým partnerom pre našich zákazníkov, ktorý sa rýchlo prispôsobuje novým trendom v oblasti informačných technológií. Vysoká úroveň a kvalifikovanosť poskytovaných služieb prináša našim zákazníkom konkurenčné výhody a efektívne využitie ich investícii. Kvalifikovaný tím našich zamestnancov je neustále pripravený poskytovať zákazníkom naše služby: návrhy a štúdie riešení informačných potrieb klientov, záručný a pozáručný servis výpočtovej a kancelárskej techniky, konfigurácia software, realizácia počítačových sietí, konzultácie ekonomických software rôznych výrobcov a iné. Trvalo sa rozširujúci okruh stálych zákazníkov je najdôležitejším ukazateľom stability nášho obratu a tým aj finančnej stability celej firmy.
.

. : Certifikáty a autorizácie

Autorizovaný Microsoft partner (od r.2005)
Autorizovaný Cisco partner (od r. 2007)
Autorizovaný Lenovo Business partner (od r.2008)
Autorizovaný predajca Toshiba (od r. 2008)
Autorizovaný predajca Dell (od r. 2010)
Autorizovaný predajca HP (od r. 2008)
Autorizovaný predajca Acer (od r. 2008)
Autorizovaný predajca Fujitsu (od r. 2008)
Autorizovaný predajca Epson (od r. 2007)
Autorizovaný predajca Lexmark (od r. 2003)
Autorizovaný predajca Eset (od r. 2004)
Autorizovaný dealer Money 2000/S3 (od r. 2000)
Nikon partner (od r. 2006)
.

. : Naša predajňa:

Na vašu návštevu v našej predajni na Svätoplukovej ulici sa teší tím kvalifikovaných predajcov, ktorí sú pripravení vám poradiť pri nákupe a navrhnúť najvhodnejšie riešenie vašich potrieb. Pre našich zákazníkov tu máme zabezpečené bezplatné parkovanie priamo pred vchodom do predajne.
Vyhovuje vám platiť platobnou kartou? - žiadny problém, akceptujeme všetky bežné typy platobných kariet!

predajnapredajna
predajnapredajna
.

. : Internetový obchod:

OBCHOD JE URČENÝ LEN PRE FIRMY (nákup na ICO)

V spolupráci s našim partnerom pre vás prevádzkujeme internetový obchod katalóg produktov

eshop

Obsahuje viac ako 13.000 položiek, samozrejmosťou je vyhľadávanie, triedenie, porovnávanie, obrázky, podrobné popisy a informácie o tovare. Súčasťou je aj jedinečný konfigurátor počítačov a notebookov.

  • e-shop neobsahuje z kapacitných dôvodov celý náš sortiment, ak nejaký produkt nemôžete nájsť, neváhajte nás kontaktovať
  • ceny uvedené v internetovom obchode platia len pri objednaní prostredníctvom internetu a platbe v hotovosti, alebo vopred formou predfaktúry pri osobnom odbere na predajni a pri platbe kurierovi pri prevzatí dobierky. Ceny v našej predajni môžu byť odlišné
  • tovar označený "skladom" expedujeme do 24 hodín, takto označený tovar sa nemusí fyzicky nachádzať v našej predajni

 

. : Naše internetové projekty:

acer-shop.sk
dell-shop.sk
fujitsu-shop.sk
hp-shop.sk
lenovo-shop.sk
toshiba-shop.sk
zen
-shop.sk

 

. : Ekológia:

Ponúkame spotrebný materiál pre tlačiarne, ktorý sa vyrába recykláciou použitých kaziet. Pre zručných máme refilovacie sady.

Pri kúpe novej výpočtovej techniky vám zabezpečíme ekologickú likvidáciu starej techniky.

facebook cmcdata

Dnes je 24.máj 2019, meniny má Ela, zajtra Urban