CityTab

Colorovo CityTab Vision a CityTab Lite

Štýl a výkon za skvelé ceny


Hľadáte štýlový, ľahko prenosný, výkonný a hlavne cenovo dostupný tablet? Spoločnosť Colorovo predstavuje sériu tabletov CityTab, s ktorej si určite vyberiete. Nech už sa vám zapáči ktorýkoľvek, určite sa stane vašim ideálnym spoločníkom na cestách aj doma.

 

Colorovo CityTab Lite

City tab

Skvelá cena

Colorovo CityTab Lite 7" 1.1 je cenovo výhodný tablet, ktorý zaujme nielen jeho cenovou dostupnosťou, ale aj ľahko prenositeľným prevedením.  Je navrhnutý pre užívateľov, ktorý majú obmedzené skúsenosti s elektronikou a potrebujú zariadenie, ktoré bude slúžiť ako ich spojenie s digitálnym svetom.

CityTab

Ideálny pre všetkých

Vo väčšom 10“ prevedení  prinášame Colorovo Citytab Lite 10“, ktorý je ideálny pre študentov s obmedzeným rozpočtom rovnako ako aj pre ich rodičov, ktorí hľadajú cenovo dostupný a kvalitný tablet s úžasným a zábavným operačným systémom Android.

CityTab

S PowerBoxom na cesty

Chcete svoj nový tablet používať aj na cestách a bojíte sa o výdrž batérie? Vaše obavy sú neopodstatené. Stačí ak si zakúpite externú batériu Colorovo PowerBox a svoj tablet môžete využívať na cestách aj voľne v prírode tak, aby si zachoval dostatok energie. Dostupný v žltej, čiernej a bielej farbe.


Colorovo CityTab Vison

CityTab

Tenký, ľahký a výkonný

Výkon a vysoká kvalita obrazu sa vám zmestí do vrecka bundy. Všetky parametre 10“ tabletu sú zakomponované do tenkého a ľahkého 7“ hliníkového obalu tabletu Colorovo CityTab Vision 7“. Môžete sa pri tom spoľahnúť na vysoký výkon 2-jadrového procesoru s 4-jadrovou grafickou akceleráciou a na displej s vysokým rozlíšením IPS HD, ktoré vám zaistí neuveriteľné zážitky pri práci aj zábave.

CityTab

Mimoradna kvalita obrazu

Mimoriadny výkon a neopakovateľná kvalita obrazu, to sú vlastnosti najnovšieho tabletu CityTab Vision 7“ 2.0. Zariadenie s kompaktnými rozmermi a pevným hliníkovým krytom je vybavené štvorjadrovým procesorom a hardwarovou akceleráciou 3D najnovšej generácie. Vyskúšajte ako dokonale si poradí s najnovšími aplikáciami a hrami.

CityTab

3D v tablete

3D obraz vo vašom novom tablete? Sen sa stáva skutočnosťou. Ak si chcete užívať sledovanie filmov alebo hranie hier v reálnom zobrazení, tak Tablet Colorovo CityTab Vision 3D 8“ vás určite zaujme. Revolučná technológia obrazovky umožňuje užívateľom sledovať filmy v 3D, a to bez použitia špeciálnych okuliarov.


Cena a dostupnosť

CityTab Lite 7" 1.1 je u nás dostupný už od  59 €.

 

 

Dnes je 24.máj 2019, meniny má Ela, zajtra Urban