Burza

Na našich stránkach Burza nájdete ponuku používaných, novších, alebo starších počítačov, smart-telefónov, príslušenstva a doplnky v IT segmente. Uverejnenie inzerátov je určené pre súkromnú inzerciu. Inzercia je bezplatná.

Aktuálna ponuka
Aktuálna ponuka inzerátov vrátane fotografie, základného technického popisu ponúkaného produktu. Pri každom inzeráte nájdete uvedené aj kontaktné údaje spolu s cenou. Ak sa budete potrebovať poradiť či vám daný počítač, alebo príslušenstvo vyhovuje zavolajte nám radi vám pomôžeme.
Pridať inzerát
Ak máte záujem umiestniť na stránky váš inzerát kliknite si na Pridať inzerát, kde je potrebné vyplniť požadované údaje na jeho uverejnenie. Nové inzeráty môžu pridávať len registrovaný užívatelia. Ak sa chcete registrovať, prejdite na registračný formulár. V rámci predaja máte možnosť si predplatiť diagnostiku vami predávaného tovaru a tým zvýšiť vašu šancu predať tovar. V cene diagnostiky je aj doprava ku kupujúcemu (do 10kg). Diagnostika sa platí až keď je istý kupec, ktorý požaduje diagnostiku.
Podmienky uverejnenia súkromnej inzercie. Inzercia je bezplatná.

Pre publikovanie inzerátu je potrebná registrácia. Pri registrácii je potrebné vyplniť všetky vyžadované údaje registračného formulára. Pri neuvedení správnych a platných údajov (meno, priezvisko, email, telefón) nebude váš inzerát publikovaný. Uverejnením mena a kontaktu predávajúceho chceme zabrániť aby ste na stránkach Burza nachádzali pochybné ponuky, ktoré nie je možné overiť. Stránky Burza slúžia pre občiansku inzerciu súkromných osôb. Inzeráty, ktoré majú obchodný charakter (predaj väčšieho počtu kusov, predaj dovezených produktov za účelom ďalšieho predaja), nebudú publikované. Rovnako nebudú publikované inzeráty, ktoré ponúkajú produkty, ktoré nesúvisia s charakterom Burzy. Pre registrovaných užívateľov sa vzťahuje ochrana osobných údajov. Každý inzerát je schvaľovaný správcom stránok aby sa predišlo uverejneniu neželaného obsahu. Inzerát je publikovaný v trvaní 60 dní. Po ich uplynutí je automaticky deaktivovaný. Ak si želáte inzerát upraviť, zmeniť cenu, zrušiť, alebo obnoviť napíšte nám na

Dnes je 24.máj 2019, meniny má Ela, zajtra Urban